Netwerkkabel CAT6 Shielded / Stranded (soepel) 100m Grijs
€79,95
CCBG8526GY100
Merk: Nedis
Productnummer: CCBG8526GY100
Artikelnummer: 081074
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 190
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 430 mm |
| Outer diameter | 6,2 mm |
| Hoogte verpakking | 320 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per doos | 4 stuk(s) |
| Kenmerken | |
| Frequentie | 250 MHz |
| AWG draad omvang | 26 |
| Kabel standaard | Cat6 |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Kabelvorm | Rond |
| Aansluiting 1 type | Nee |
| Aansluiting 2 type | Nee |
| Kabelafscherming | F/UTP (FTP) |
| Aansluiting 1 | Nee |
| Aansluiting 2 | Nee |
| Constructie van de geleider(s) | Samengeslagen |
| Materiaal buitenmantel | Halogeenvrij |
| Netwerk | |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 13,8 kg |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 100 m |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |

