Nedis USB A Female – USB A Female koppelstuk
€3,95
CCGB60900BK
Merk: Nedis
Productnummer: CCGB60900BK
Artikelnummer: 081411
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1007
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte verpakking | 30 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Breedte verpakking | 105 mm |
| Gewicht | 8 g |
| Diepte | 43 mm |
| Breedte | 17 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | 2.0 |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Geheugen | |
| Overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 18 g |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |


