Nedis Adapter USB 2.0 Type-C male – Micro B female
€4,95
CCGP60910BK
Merk: Nedis
Productnummer: CCGP60910BK
Artikelnummer: 064841
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Type verpakking | Polybag |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 2 | Micro B |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | ABS kunststof |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 4 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 5 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Breedte verpakking | 105 mm |






