Seagate IronWolf, 2TB (256MB cache, 5400rpm)
€168,95
ST2000VN003
Merk: Seagate
Productnummer: ST2000VN003
Artikelnummer: 081924
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 205
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Component voor | NAS |
| Buffergrootte opslagstation | 256 MB |
| Error Recovery Control (ERC) | Ja |
| Rotational Vibration (RV) sensoren | Ja |
| 24/7-werking | Ja |
| Geluidsniveau (buiten gebruik) | 21 dB |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^14 bits read |
| HDD capaciteit | 2 TB |
| Overdrachtsnelheid HDD-interface | 6 Gbit/s |
| HDD omvang | 3.5" |
| Start/stop-cycli | 600000 |
| HDD rotatiesnelheid | 5400 RPM |
| Energie | |
| Stroomverbruik (idle) | 2,8 W |
| Bedrijfsspanning | 5 / 12 V |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,25 W |
| Opstartstroom | 1,8 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 3,1 W |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | SATA III |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 300 G |
| Schokbestendigheid | 80 G |
| Design | |
| Soort | HDD |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 415 g |
| Hoogte | 202 mm |
| Breedte | 101,8 mm |
| Prestatie | |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 uur |


