RackStation RS422+
€939,00
RS422+
Merk: Synology
Productnummer: RS422+
Artikelnummer: 081923
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 90
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Netwerk | |
|---|---|
| Wake-on-LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Prestatie | |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Backup-functie | Ja |
| Apparaatklasse | Home & Home Office |
| Ventilator diameter | 4 cm |
| Toegangsrechtenbeheer voor gedeelde mappen | Ja |
| Gedeelde map | 1024 |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 44 mm |
| Diepte | 295,5 mm |
| Gewicht | 4,38 kg |
| Breedte | 430,5 mm |
| Design | |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Soort | NAS |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Type koeling | Actief |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 5000 m |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Opslagmedia | |
| Opslagdrives geïnstalleerd | Nee |
| Hot-swap drive bays | Ja |
| Ondersteunde bestandsystemen | BTRFS, FAT32, HFS+, NTFS, exFAT, ext3, ext4 |
| Geïnstalleerde opslag-drive | Nee |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5,3.5" |
| Opslag-controllers | |
| Aantal storage drives ondersteund | 4 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
| RAID support | Ja |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,1 GHz |
| Frequentie van processor | 2,6 GHz |
| Processorfamilie | Ryzen Embedded |
| Processormodel | R1600 |
| Aantal processorkernen | 2 |
| Processor aantal threads | 4 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Software | |
| Operating systeem versie | 7,1 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| USB-poort | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| ECC | Ja |
| Intern geheugen | 2 GB |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84714100 |
| Energie | |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Aantal gebruikers | 2048 gebruiker(s) |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Niet beschikbaar |
| Beheerfuncties | |
| Reset button | Ja |
Gerelateerde producten
DiskStation® DS725+
RackStation RS822RP+
DiskStation DS225+





