RackStation RS822RP+
€1.749,00
RS822RP+
Merk: Synology
Productnummer: RS822RP+
Artikelnummer: 081722
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 36
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
data-opslag-server NAS Rack (1U) Ryzen Embedded V1500B 2 GB DDR4 0 TB DiskStation Manager Grijs
Specificaties
| Netwerk | |
|---|---|
| Wake-on-LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| WLAN-adapter ondersteund | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| iSCSI support | Ja |
| Prestatie | |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Backup-functie | Ja |
| Back-up-eigenschappen | Cloud, iSCSI LUN |
| Snap shot | Ja |
| Ondersteuning van derden | Ja |
| Ventilator diameter | 4 cm |
| Ondersteunde browser | Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari |
| Geluidsniveau | 38,8 dB |
| Ingebouwde iTunes-server | Ja |
| Ingebouwde ftp-server | Ja |
| Ondersteunt meerdere talen | Ja |
| Systeemlog | Ja |
| Hot-spare | Ja |
| Apparaatklasse | Kleine & middelgrote bedrijven |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 44 mm |
| Diepte | 518,6 mm |
| Breedte | 480 mm |
| Gewicht | 8 kg |
| Design | |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Soort | NAS |
| Drive bay-vergrendeling | Ja |
| LED-indicatoren | Alarm, HDD, Stroom, Status |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Kleur van het product | Grijs |
| Type koeling | Actief |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 5000 m |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Geheugen | |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Ondersteund maximum RAM | 32 GB |
| ECC | Ja |
| Geheugenslots | 2 |
| Intern geheugen | 2 GB |
| Opslagmedia | |
| Opslagdrives geïnstalleerd | Nee |
| Hot-swap drive bays | Ja |
| Online RAID-migratie | Ja |
| Online RAID-uitbreiding | Ja |
| Ondersteunde bestandsystemen | BTRFS, FAT32, HFS+, NTFS, exFAT, ext3, ext4 |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | Nee |
| Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit | 0 TB |
| Geïnstalleerde opslag-drive | Nee |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5,3.5" |
| Opslag-controllers | |
| Aantal storage drives ondersteund | 4 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA II, SATA III |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
| RAID support | Ja |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2,2 GHz |
| L3 cache | 4 MB |
| Processormodel | V1500B |
| Processorfamilie | Ryzen Embedded |
| Geïnstalleerde processorcache | 2 MB |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Overige specificaties | |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | SMB1 (CIFS), SMB2, SMB3, NFSv3, NFSv4, NFSv4.1, NFS Kerberized sessions, iSCSI, HTTP, HTTPs, FTP, SNMP, LDAP, CalDAV |
| Aantal gebruikers | 2048 gebruiker(s) |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | DiskStation Manager |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer locatie | Ingebouwd |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal stroomkabel | 2 |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC CE BSMI VCCI RCM UKCA EAC CCC KC UL |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x8 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal eSATA-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| USB-poort | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Capaciteit voedingsunit (PSU) | 150 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | HTTPS, SSH, SSL/TLS |
| Kenmerken | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Niet beschikbaar |
| Beheerfuncties | |
| Reset button | Ja |
Gerelateerde producten
DiskStation DS225+
DiskStation® DS725+
DiskStation® DS925+











