TravelMate P4 Spin 14 TMP414RN-55-TCO-59VM
€1.079,00
TMP414RN-55-TCO-59VM
Merk: Acer
Productnummer: NX.BF9EH.001
Artikelnummer: 081871
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 17
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De Acer TravelMate P4 Spin 14 is de ultieme zakelijke convertible AI-laptop. Deze laptop combineert AI-prestaties, beveiliging op bedrijfsniveau en een verbluffend scherm in een duurzame en lichte behuizing. De veelzijdige Active Stylus met houder is perfect voor productiviteit en creativiteit onderweg.
Ontketen de kracht van AI-innovatie
Verhoog je productiviteit met de Intel® Core™ Ultra processor (Series 2) met Intel vPro®, die tot 24 piek-TOPs levert en AI-gebaseerde mogelijkheden om je werkbelasting te verhogen.
Hogere productiviteit met On-device AI
Verhoog je productiviteit met Intel® Core™ Ultra processoren (Series 2), met een NPU die tot wel 12 TOPS levert en x86-architectuur voor probleemloze compatibiliteit en sneller werken.
Intel vPro®
De Intel vPro® Enterprise voor Windows zorgt voor verbeterde beveiliging, beheerbaarheid, productiviteit en stabiliteit. Intel® Core™ Ultra processoren (Serie 2) met Intel vPro bieden geavanceerde AI-ervaringen en beveiliging.
Scherpere looks, slimmer geluid
PurifiedView™ 2.0 en PurifiedVoice™ 2.0 optimaliseren je virtuele aanwezigheid met AI-geoptimaliseerde video en audio, zodat je er bij elke vergadering op je best uitziet en klinkt.
Acer PurifiedView 2.0
Gebruik NPU om AI-taken over te nemen van de CPU, zodat je het stroomverbruik optimaliseert. Met functies als portretverbetering, zachte belichting en superscherp beeld weet je zeker dat je er op je best uitziet in digitale vergaderingen en videogesprekken.
Acer PurifiedVoice™ 2.0
Ervaar een glasheldere stemkwaliteit dankzij de door AI aangedreven ruisreductie en de drie microfoons. Met Acer PurifiedVoice™ is je stem duidelijk te horen, ook als je een externe hoofdtelefoon gebruikt.
Ervaar ongeëvenaarde visuals
Geniet van levendige details met een 14-inch 16:10 WQXGA+-scherm met ultrahoge resolutie1 en smalle randen voor een maximaal weergaveoppervlak. Met 100% sRGB-kleurnauwkeurigheid is deze laptop perfect voor professionals die levensechte kleuren en helderheid willen.
Geef je onderneming meer mogelijkheden met Copilot
Geef je workflow een boost met Microsoft Copilot, met generatieve AI, beveiliging op ondernemingsniveau en ongeëvenaarde efficiëntie die door bedrijven over de hele wereld wordt vertrouwd.
Bereik meer in minder tijd
Geef een opdracht en Copilot doet de rest: van content schrijven tot inzichten geven of taken uitvoeren.
Verhoog je productiviteit met extra hulp
Tussen apps, rollen en taken – krijg AI-ondersteuning direct in de workflow.
Werk zorgeloos verder, zonder de beveiliging in gevaar te brengen
CoPilot is ontwikkeld met een sterke focus op beveiliging, zodat jij met een gerust hart kunt werken, want je weet dat je privacy voorop staat.
Geavanceerde beveiliging en slim beheer
Houd je gegevens veilig met discrete TPM 2.0, geavanceerde biometrische verificatie en een ingebouwd privacyklepje. Geavanceerd beheer zorgt voor gemoedsrust.
Vingerafdruklezer
Beveiliging binnen handbereik, met bescherming tegen toegang van onbevoegden en bescherming van je persoonsgegevens.
Cameraschuif voor privacy
Het cameraklepje geeft ongewenste ogen geen toegang tot je webcam, zodat je beschermd bent tegen potentiële bedreigingen.
Acer ProShield Plus
Een alles-in-één beveiligingsoplossing die je bedrijfsgegevens beschermt met geavanceerde bestandsversleuteling, decodering, shredding en meer.
Meeslepend geluid bij elke taak
Acer PurifiedVoice™ 2.0, DTS:X® Ultra Audio en Ultra Boost-stereospeakers leveren hoogwaardig, geoptimaliseerd geluid, zodat je vergaderingen en multimedia meeslepender dan ooit klinken.
DTS:X® Ultra Audio
Door de bas, het volume en de luidsprekerbescherming te optimaliseren wordt de geluidskwaliteit verbeterd. Met de zes aanpasbare modi geniet je van meeslepende audio via je hoofdtelefoon of ingebouwde luidsprekers.
Drie microfoons
De drie microfoons zorgen voor duidelijke communicatie door achtergrondgeluid te elimineren en de stem van de belangrijkste spreker te versterken.
Robuust en duurzaam design
Deze duurzame zakelijke AI-laptop is gecertificeerd volgens de MIL-STD-810H-normen en is bestand tegen de uitdagingen van zakenreizen. Dankzij Dust Defender en het milieuvriendelijk design gaat deze laptop lang mee en is hij vriendelijk voor de planeet.
Acer Dust Defender
Alle notebooks uit de Acer TravelMate P-serie zijn voorzien van Acer Dust Defender technologie. Hiermee gaat de ventilator om de 3 uur in tegengestelde richting draaien om stofophoping te voorkomen. Zo blijven onderdelen koeler, presteren ze beter en gaan ze langer mee.
Duurzaam ontwerp
Deze laptop is ontworpen met gerecyclede materialen, duurzame verpakking, een energiezuinig ontwerp, EPEAT3-registratie en TCO2-certificering. Dit betekent minder afval gedurende de gehele levensduur.
Blijf verbonden, blijf iedereen voor
De Acer TravelMate P4 Spin 14 biedt soepele communicatie met WiFi 7, verschillende poorten en een 5MP-webcam. Dankzij de verbeterde connectiviteit blijf je productief en gesynchroniseerd, waar je ook bent.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Beeldscherm | |
| Touchscreen | Ja |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Schermdiameter in centimeters | 35,6 cm |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | ComfyView |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Cores met laag energieverbruik | 2 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,8 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,8 GHz |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 700 MHz |
| Processor aantal threads | 14 |
| Maximaal turbovermogen | 57 W |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel | 225U |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,3 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,5 GHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 2,4 GHz |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Styluspen | Ja |
| Type stylus pen | Actief |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | US International |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Hoogte | 18,9 mm |
| Diepte | 229 mm |
| Breedte | 319 mm |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterijcapaciteit | 65 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Design | |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Vormfactor | Convertible (Map) |
| Type product | Hybride (2-in-1) |
| Kleur van het product | Blauw |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Grafisch | |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |







