Aspire C24-B I5428 NL
€799,00
C24-B I5428 NL
Merk: Acer
Productnummer: DQ.BRREH.004
Artikelnummer: 081854
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 110
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Ontdek de Acer Aspire C all-in-one pc. Dankzij de nieuwste Intel® Core™ Ultra processoren1 met Intel® AI Boost en Intel® grafische kaart beschik je over een ruimtebesparende computer voor thuis of op het werk die AI-taken probleemloos uitvoert.
All-in-one pc met AI
Profiteer van de uitzonderlijke prestaties en hoge AI-verwerkingskracht van Intel® Core™ Ultra processoren1 met Intel® AI Boost. Daarnaast beschik je over tot wel 32 GB1 DDR5 RAM en tot wel 2 TB1 SSD-opslag, maar ook over Intel® Unison™, dat al je apparaten bij elkaar brengt.
Intel® AI Boost
Dankzij de speciale AI-engine van Intel, Intel® AI Boost, worden alle AI-taken weggehaald bij de CPU en gestroomlijnd, zodat ze optimaal worden uitgevoerd voor honderden apps.
Copilot in Windows
Met Copilot in Windows, je dagelijkse AI-assistent, doe je meer en sneller dan ooit dankzij de gecentraliseerde generatieve AI-ondersteuning in meerdere applicaties.2
Maak alle connecties
Profiteer van een ultrasnelle, stabiele verbinding met WiFi 73. Daarnaast biedt de Acer Aspire C all-in-one Bluetooth® 5.4 met LE audio1, USB 3.2 Gen 2 Type-C en een HDMI-aansluiting. Je beschikt dus over een scala aan connectiviteitsopties voor al je randapparatuur.
Optische helderheid
De Acer Aspire C all-in-one is verkrijgbaar met een scherm van 23,8 of 27 inch. Dankzij de dunne rand profiteer je van een ongelooflijke screen-to-body ratio en Acer BlueLightShield™ technologie zorgt voor kijkcomfort.
Ontworpen voor veelzijdigheid
De Acer Aspire C all-in-one is slank, ergonomisch en minimalistisch, en biedt uitzonderlijke flexibiliteit en manouvreerbaarheid. Het scherm is kantelbaar (-5 tot 25°) en draaibaar (tot 30° L/R), en de ErgoStand is in hoogte verstelbaar met een maximum van 120 mm.
Vol vertrouwen samenwerken
Dankzij oplossingen met AI-ondersteuning, zoals Acer PurifiedVoice™ en Windows Studio Effects, een 5MP 1944p-webcam (met privacyklepje) en twee digitale microfoons kun je moeiteloos samenwerken en contact houden met vrienden en familie – het lijkt wel alsof ze in dezelfde ruimte zijn.
Windows Studio Effects
Met Intel® AI Boost profiteer je van automatische framing, geavanceerde achtergrondvervaging en oogcorrectie voor met AI verbeterde videogesprekken. Zo zie je er altijd op je best uit.
Acer PurifiedVoice™ voor AI-ruisonderdrukking
Acer PurifiedVoice™ gebruikt algoritmen en onderdrukt ongewenste achtergrondgeluiden, zodat jij heldere en afleidingsvrije audio hoort voor optimale communicatie.
Acer Intelligence Space
Acer Intelligence Space is je centrale hub voor slimme apparaatfuncties. Hij detecteert je systeemhardware en raadt compatibele AI-toepassingen aan. Zo lever je betere prestaties, wordt gamen nóg lekkerder en ontdek je moeiteloos nieuwe tools.
Acer Creator Space
Maak in enkele seconden AI-gegenereerde content van tekst en afbeeldingen, zonder dat je afhankelijk bent van cloudcomputing.
Acer Desktop Utilities
Optimaliseer je systeemprestaties met slimme aanpassing van CPU-gebruiksmodi op basis van de systeemactiviteit.
Specificaties
| Camera | |
|---|---|
| Totaal aantal megapixels | 2 MP |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Cameraresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Design | |
| Type product | Alles-in-één-pc |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Muisconnectiviteit | Draadloos |
| Toetsenbordconnectiviteit | Draadloos |
| Inclusief muis | Ja |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | Full HD |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 540,4 mm |
| Gewicht (met standaard) | 4 kg |
| Diepte verpakking | 611 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 163,2 mm |
| Breedte verpakking | 146 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 415,5 mm |
| Hoogte verpakking | 494 mm |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Geheugen | |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 7,34 kg |
| Toetsenbord | |
| Taal toetsenbord | US International |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Processor | |
| Processor cache | 12 MB |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 0,9 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,4 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,8 GHz |
| Processormodel | 120U |
| Processorgeneratie | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Kenmerken | |
| Audiochip | Realtek ALC897 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Opslagmedia | |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Grafisch | |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Audio | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Energie | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 50 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Prestatie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |





