19 inch stekkerdoos, 8-voudig, met schakelaar, 2m kabel
€59,95
DS-8PDU-S
Merk: DSIT
Productnummer: DS-8PDU-S
Artikelnummer: 078949
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 44 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Diepte verpakking | 532 mm |
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Breedte verpakking | 103 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal AC uitgangen | 8 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | Type F |
| Stekker | Type F |
| Energie | |
| Nominale input voltage | 250 V |
| Stroom (max.) | 16 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Design | |
| Montage | Horizontaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 910 g |
| Prestatie | |
| Aan/uitschakelaar | Ja |

