19 inch 8 voudige stekkerdoos met C14 stekker
€59,95
DS-8PDU-C14
Merk: DSIT
Productnummer: DS-8PDU-C14
Artikelnummer: 078948
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
In een serverkast worden vaak accessoires geplaatst met een stroomvoorziening. Door middel van 19 inch stekkerdozen kan de serverkast snel en eenvoudig worden voorzien van stroom. De stekkerdozen zijn eenvoudig en netjes te plaatsen in het 19 inch profiel van een serverkast. De stekkerdozen zijn uitgevoerd met randaarde.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 44 mm |
| Breedte verpakking | 95 mm |
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Hoogte verpakking | 58 mm |
| Diepte verpakking | 527 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Stekker | C14 stekker |
| Aantal AC uitgangen | 8 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | Type F |
| Design | |
| Montage | Horizontaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 580 g |


