19 inch 9 voudige stekkerdoos
€59,95
DS-9PDU
Merk: DSIT
Productnummer: DS-9PDU
Artikelnummer: 078950
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
In een serverkast worden vaak accessoires geplaatst met een stroomvoorziening. Door middel van 19 inch stekkerdozen kan de serverkast snel en eenvoudig worden voorzien van stroom. De stekkerdozen zijn eenvoudig en netjes te plaatsen in het 19 inch profiel van een serverkast. De stekkerdozen zijn uitgevoerd met alleen randaarde.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 44 mm |
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Diepte verpakking | 535 mm |
| Hoogte verpakking | 58 mm |
| Breedte verpakking | 98 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal AC uitgangen | 9 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | Type F |
| Stekker | Type F |
| Energie | |
| Nominale input voltage | 250 V |
| Stroom (max.) | 16 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Design | |
| Montage | Horizontaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 1 kg |

