ACT M.2 NVMe/PCIe SSD dockingstation (USB-C)
€29,95
AC1501
Merk: ACT
Productnummer: AC1501
Artikelnummer: 080434
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 797
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Het AC1501 M.2 SSD Dockingstation is de perfecte oplossing voor een snelle en eenvoudige data back-up. Dit USB-C 3.2 Gen2 docking station is geschikt voor één M.2 NVMe/PCIe SSD met M-key en B+M-key. Zelfs SSD’s met heatsink worden ondersteund. Maak een data back-up met een maximale overdrachtssnelheid tot 10Gbps door het docking station met ingestoken SSD aan te sluiten op een pc. De dock wordt gevoed via USB en heeft een led-indicator en een aan/uit-schakelaar.
Gegevens naar en vanaf een computer overzetten met een snelheid tot 10Gbps
Een back-up maken was nog nooit zo gemakkelijk. Sluit een M.2 Solid State Drive aan op een computer of laptop door gebruik te maken van het AC1501 docking station. Maak eenvoudig back-up-bestanden vanaf en naar een pc. Het docking station ondersteunt USB 3.2 Gen2 10Gbps en UASP (USB Attached SCSI-Protocol) voor een snelle gegevensoverdracht.
Ondersteunt M.2 NVMe/PCIe SSDs met en zonder heatsink
De AC1501 is ontworpen om een enkele NVMe/PCI op een computer of laptop aan te sluiten. De dock is compatibel met SSD’s met zowel M-key als B+M-key. Zelfs SSD’s met heatsink worden ondersteund.
Extra functies
Het USB-C SSD docking station wordt gevoed via USB. Er is geen extra voedingsadapter nodig. De dock heeft ook nog een statusled en aan/uit-schakelaar.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| TRIM support | Ja |
| Max. overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Opslag-controllers | |
| Aantal storage drives ondersteund | 1 |
| Prestatie | |
| Backup-functie | Ja |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Opslagmedia | |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Opslag schijf-interface | M.2 |
| Poorten & interfaces | |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| LED-indicatoren | Ja |
| Harde schijf | |
| Opslagmedia-type | SSD |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |


