ACT 2.5″ SATA harde schijfbehuizing, schroefloos, USB 3.2
€14,95
AC1215
Merk: ACT
Productnummer: AC1215
Artikelnummer: 078427
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1475
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De AC1215 Schroefloze 2.5 inch SATA HDD/SSD Behuizing is de ideale oplossing voor het opslaan en delen van je favoriete video’s, foto’s en andere bestanden. Het schroefloze ontwerp zorgt ervoor dat je heel eenvoudig een 2.5 inch HDD of SSD inbouwt. Met de USB 3.2 Gen1-aansluiting haal je een maximale doorvoersnelheid tot 5Gbps.
USB 3.2 Gen1-ondersteuning
De AC1215 heeft een snelle USB 3.2 Gen1-verbinding. Samen met de ondersteuning van UASP (USB Attached SCSI-Protocol) kun je data met een maximale snelheid tot 5Gbps overzetten. Een USB 3.2 Gen1-kabel wordt meegeleverd.
Schroefloze montage
Door het schroefloze ontwerp van de AC1215 is het installeren van een harde schijf of SSD wel heel gemakkelijk. Installeer in 3 stappen een SATA HDD of SSD. Open de behuizing, verbind de harde schijf met de SATA connector en sluit vervolgens de behuizing. De AC1215 is nu klaar voor gebruik. De meeleverde USB-aansluitkabel voorziet de harde schijf van stroom via de USB-poort van de notebook of pc.
Ook geschikt voor USB 2.0-aansluiting
Geen USB 3.2 Gen1 (USB 3.0)-poort op je laptop of pc? Sluit de ACT AC1215 gewoon aan op een USB 2.0-poort.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 133 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Breedte verpakking | 183 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB-connectortype | Micro-USB B |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-aansluiting | Ja |
| Geslacht USB-connector | Vrouwelijk |
| Design | |
| Type product | HDD-/SSD-behuizing |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| LED-indicatoren | Ja |
| Opslag-controllers | |
| Aantal storage drives ondersteund | 1 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA III |
| Processor | |
| Type verpakking | Geschenkdoos |
| Prestatie | |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Geheugen | |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Opslagmedia | |
| Opslag schijfgrootte | 2.5" |
| Ondersteunde storage drive hoogten | 9.5 mm |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 186 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |




