ACT USB 3.2 Gen1 SD microSD kaartlezer
€19,95
AC6375
Merk: ACT
Productnummer: AC6375
Artikelnummer: 078772
Voorraad winkel: 3
Voorraad leverancier: 1176
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Zet bestanden en foto’s over van en naar een geheugenkaart met de AC6375 USB 3.2 Gen1 Kaartlezer. Door het ultra-compacte design neem je de kaartlezer gemakkelijk overal mee naar toe. Haal overdrachtssnelheden tot 5Gbps dankzij SuperSpeed USB 3.2 Gen1. Gebruik de AC6375 op laptops en computers die zijn uitgerust met een USB-C of USB-A poort.
Handig voor onderweg
Door het compacte formaat neem je de AC6375 USB 3.2 Gen1 kaartlezer gemakkelijk overal mee naar toe. De AC6375 heeft ingebouwde USB-connectoren: USB-C en USB-A. Je hoeft dus geen extra kabels te gebruiken.
Ondersteuning voor de meest gangbare geheugenkaarten
De AC6375 Kaartlezer ondersteunt de meest voorkomende types geheugenkaarten waaronder: SD-, SDHC- en SDXC-kaarten. De AC6375 ondersteunt ook Micro SD- en T-FLASH-kaarten.
SuperSpeed USB 3.2 Gen1 (USB 3.0)
De ACT AC6375 Kaartlezer maakt gebruik van de USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) standaard. Deze standaard zorgt voor een overdrachtssnelheid tot 5Gbps.
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Aantal geheugenkaart sleuven | 2 |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 20 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 11 mm |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Opslagmedia | |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), SD |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern | Nee |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 56 g |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-poorten | 1 |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Processor | |
| Type verpakking | Hangende doos |


