ACT USB naar 2.5 inch SATA adapterkabel
€14,95
AC1510
Merk: ACT
Productnummer: AC1510
Artikelnummer: 078966
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 767
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De AC1510 USB 3.2 Gen1 naar SATA Adapterkabel is de perfecte oplossing voor het overzetten van data, het klonen van je harde schijf en back-up toepassingen van je SATA SSD of HDD. Dankzij de ondersteuning van 3.2 Gen1 en UASP (USB Attached SCSI-Protocol) haal je een overdrachtssnelheid van 5Gbps. De AC1510 is overeenkomstig met USB 3.1, USB 3.0, USB 2.0 en USB 1.1.
Specificaties
| Energie | |
|---|---|
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 2 | USB Type-A |
| Aansluiting 1 | SATA |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 80 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 37 mm |
| Hoogte verpakking | 134 mm |
| Geheugen | |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,15 m |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |



