ACT 2.5″ SATA harde schijfbehuizing, aluminium, USB 3.2
€21,95
AC1200
Merk: ACT
Productnummer: AC1200
Artikelnummer: 079905
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 353
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De ACT AC1200 draagbare 2,5 inch SATA HDD/SSD behuizing maakt het mogelijk om een extra 2,5 inch SATA HDD of SSD aan te sluiten op de USB 3.2 Gen1 poort van je laptop of pc. De stevige aluminium behuizing biedt een koele en veilige bescherming voor alle bestanden. Neem foto’s, muziek, films en andere bestanden overal mee naartoe dankzij de compacte afmetingen van de case. De USB 3.2 Gen1 aansluiting zorgt voor een maximale doorvoersnelheid tot 5Gbps. Bouw eenvoudig zelf een SATA HDD of SSD in en ga er direct mee aan de slag.
SuperSpeed USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) ondersteuning
De AC1200 harde schijf behuizing ondersteunt SuperSpeed USB 3.2 Gen1 (USB 3.0). Hierdoor kan er een doorvoersnelheid van maximaal 5Gbps. Een USB 3.2 Gen1 kabel wordt meegeleverd.
Compacte maar stevige behuizing voor gebruik thuis, op kantoor en onderweg
Dankzij de stevige aluminium behuizing blijft de ingebouwde harde schijf koel en veilig. In de AC1200 behuizing past één HDD/SSD van bijna elk merk met een maximale hoogte van 9,5mm.
Te gebruiken met USB 3.1, USB 3.0 en USB 2.0
Heeft de computer geen USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) poort op de computer? Geen probleem. Sluit eenvoudig de behuizing aan op een USB 3.1, USB 3.0 of USB 2.0 poort.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 133 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Breedte verpakking | 183 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
| Design | |
| Type product | HDD-/SSD-behuizing |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur van het product | Zwart |
| Opslag-controllers | |
| Aantal storage drives ondersteund | 1 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | eSATA, mSATA |
| Prestatie | |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Geheugen | |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Opslagmedia | |
| Opslag schijfgrootte | 2.5" |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 195 g |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |

