ACT USB-C naar HDMI adapter (4K)
€29,95
AC7010
Merk: ACT
Productnummer: AC7010
Artikelnummer: 069819
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 2353
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Adapter | 4K | HDMI | 0.15m | Aluminium behuizing
Sluit een bronapparaat, bijvoorbeeld een laptop, met USB-C aansluiting aan op een monitor of beamer met HDMI input met behulp van de AC7010. Deze compacte aluminium audio/video converter ondersteunt een maximale resolutie van 4096 x 2160 (4K) @ 60Hz. Deze resolutie is perfect voor het afspelen van video’s, foto’s, presentaties etc. Zorg ervoor dat de USB-C poort van het bronapparaat DP Alt Mode ondersteunt.
Video en audio converter van USB-C naar HDMI
Maximale resolutie 4096 x 2160 (4K) @ 60Hz
Input: USB-C male – output: HDMI female
Plug and play: alleen een USB-C poort met DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode) is nodig
Stevig aluminium ontwerp
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Chipset | VL100 + PS176 |
| Processor | |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Type verpakking | Doos |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 41 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 125 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 84 g |
| Diepte | 160 mm |
| Breedte verpakking | 83 mm |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Coded for J4859C |
| Prestatie | |
| HDMI-uitgang | Ja |

