Nedis HDMI-Connector – HDMI Female 270 graden gehoekt
€4,95
CVGP34902BK
Merk: Nedis
Productnummer: CVGP34902BK
Artikelnummer: 064906
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
This HDMI adapter with a 270° angled connector makes it possible for you to connect your HDMI cable to devices in tight spaces and enables you to place your TV closer to the wall.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 2 | HDMI A |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 1 | HDMI A |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Processor | |
| Type verpakking | Polybag |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |





