Epson 502XL Magenta
€22,95
502XL
Merk: EPSON
Productnummer: C13T02W34010
Artikelnummer: 049338
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Volume gekleurde inkt | 6,4 ml |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 470 pagina's |
| Printkleuren | magenta |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| OEM-code | C13T02W34010 |
| Compatibiliteit | WorkForce WF-2860DWF, WF-2865DWF Expression Home XP-5100, XP-5105 |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Indonesië |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 3400 stuk(s) |
| Minimum bestelhoeveelheid | 10 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 340 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 340 stuk(s) |
| Producten per pallet (UK) | 3400 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 146 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 102 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 260 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 0 g |
| Pallet brutogewicht | 0 g |
| Palletgewicht (UK) | 0 g |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8715946653006 |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 °C |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 42 g |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 26 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Breedte verpakking | 102 mm |
