Epson Photo Paper Glossy – 10x15cm – 50 Vellen
€12,95
Photo Paper Glossy
Merk: EPSON
Productnummer: C13S042547
Artikelnummer: 029076
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 146
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Fantastische betaalbare foto’s
Wat als er fotopapier was waarbij u kunt vertrouwen op de kwaliteit zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over de kosten? Krijg het beste van twee werelden met dit papier van 200 gsm met een coating dat goede resultaten levert maar verrassend betaalbaar is. Daarnaast kunt u foto’s on-demand printen. Breng foto’s tot leven en deel ze met dierbaren met dit betaalbare, glanzende fotopapier.
Printen is samenwerken
Geniet van levendige kleuren, mooie tinten en ongelofelijke details wanneer u inkt en papier van Epson combineert. Dit papier is speciaal ontwikkeld voor de inkten en printers van Epson die de best mogelijke kwaliteit leveren. Dit betekent dat alles zal zijn zoals u het zich herinnert, met natuurlijke kleuren, soepele schakeringen, realistische huidtinten en meer.
Geweldig voor iedere printer
Onze printers leveren uitzonderlijke presentaties met printers en inkten van andere producenten zodat iedereen kan profiteren van de expertise van Epson.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 150 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Hoogte verpakking | 14 mm |
| Diepte verpakking | 157 mm |
| Kenmerken | |
| Type finish | Glans |
| Vellen per pak | 50 vel |
| Media gewicht | 200 g/m² |
| Compatibele producten | - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2750DWF - WorkForce WF-2660DWF - WorkForce WF-2650DWF - WorkForce WF |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 194 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Land van herkomst | Japan |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| Producten per pallet | 3600 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 37032000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 166 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 232 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 328 mm |
