Ubiquiti UP-CHIME drukknop deurbel Grijs, Wit Draadloos
€79,95
UP-CHIME
Merk: Ubiquiti
Productnummer: UP-CHIME
Artikelnummer: 081424
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 64
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | 10 - 90 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Energie | |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Design | |
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
| Kleur van het product | Grijs, Wit |
| Kenmerken | |
| Geluid | Ja |
| Overige specificaties | |
| Type indicator | LED |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 135 g |
| Diameter | 6,2 cm |
| Hoogte | 68,9 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |

