Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Rack mount kit
€115,95
CKG2-RM
Merk: Ubiquiti
Productnummer: CKG2-RM
Artikelnummer: 066977
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 10
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Mount your CloudKey G2 or CloudKey G2 Plus into a 19″ rack with the Cloud Key G2 Rack Mount Accessory. The Cloud Key G2 and Cloud Key G2 Plus lock securely into the back of the Rack Mount Accessory for a clean and secure installation. The Cloud Key front panel display, RJ45 ethernet connector, reset button, and status LED are exposed on the front panel for easy access.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Soort | Voorpaneel |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | CloudKey G2, CloudKey G2 Plus |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Gewicht en omvang | |
| Maat | 48,3 cm (19") |
| Gewicht | 600 g |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Breedte | 481,5 mm |
| Diepte | 47 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85389099 |










