Lenovo Laptop AC Adapter 65W (Yellow square)
€34,95
45N0256
Merk: Lenovo
Productnummer: FRU45N0256
Artikelnummer: 042490
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Deze Originele AC Adapter is de perfecte vervanger voor je oude Laptop adapter. Met een originele adapter ben je in ieder geval verzekerd van een prima kwaliteit.
Specificaties
| Energie | |
|---|---|
| Soort voeding | Binnen |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Instelbare uitgangsspanning | Nee |
| Power huidig type | AC-naar-DC |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Laptop |
