HP USB-C dock G5 (100W)
€179,95
USB-C Dock G5
Merk: HP
Productnummer: 5TW10AA#ABB
Artikelnummer: 080008
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Universele docking voor de laptops van nu
Sluit je laptop met USB-C® aan op je schermen, accessoires en bekabelde netwerk met de veelzijdige, elegante en ruimtebesparende HP USB-C® Dock G5.
Specificaties
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 14,9 kg |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 750 g |
| Hoogte | 45 mm |
| Hoogte verpakking | 165 mm |
| Diepte | 122 mm |
| Breedte | 122 mm |
| Diepte verpakking | 156 mm |
| Breedte verpakking | 192 mm |
| Brand-specifieke functies | |
| HP-segment | Bedrijf |
| Energie | |
| Netvoeding | 100 W |
| Type stroombron | USB |
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7 |
| Compatibiliteit | ProBook 450 G7 Notebook PC; ProBook 440 G7 Notebook PC; ProBook 430 G7 Notebook PC; ZHAN 66 Pro 14 G3 Notebook PC; ZHAN 66 Pro 15 G3 Notebook PC; ProBook 450 G6 Notebook PC; ProBook 440 G6 Notebook PC |
| Poorten & interfaces | |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Netstekker | USB Type-C |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Microfoon, line-in ingang | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hoofdtelefoonuitgangen | Nee |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Minimale systeemeisen | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Opslagmedia | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 1 jaar |





