Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock
€199,00
40AY0090EU
Merk: Lenovo
Productnummer: 40AY0090EU
Artikelnummer: 078012
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 683
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock – Dockingstation – USB-C – HDMI, 2 x DP – GigE – 90 Watt – voor ThinkPad E14 Gen 4 L13 Yoga Gen 3 T14s Gen 3 X13 Yoga Gen 3 Yoga Slim 7 Pro 14
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 340 g |
| Breedte | 171 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Diepte verpakking | 158 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Hoogte | 30,8 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Netstekker | USB Type-C |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Microfoon, line-in ingang | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | Nee |
| Hoofdtelefoonuitgangen | Nee |
| Prestatie | |
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Beeldscherm | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC/ICES, KCC, RCM, BSMI, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV- Mark, Kvalitet, LoA, Israel SII, DoC, NOM |
| Certificaten van naleving | CE |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Netvoeding | 90 W |
| Type stroombron | USB |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 955 g |
| Opslagmedia | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Kenmerken | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7 |
