Nedis HDMI-connector – HDMI-connector 3,0m
€6,95
CVGL34060BK30
Merk: Nedis
Productnummer: CVGL34060BK30
Artikelnummer: 081402
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 4765
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Kabel materiaal | Met koper bekleed staal (CCS) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Materiaal connectorbehuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector-materiaal | Goud |
| Bandbreedte | 18 MHz |
| Unidirectioneel | Nee |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| AWG draad omvang | 30 |
| HDCP | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p |
| HDMI-ethernetkanaal | Ja |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Overige specificaties | |
| Lengte van de verpakking | 11 cm |
| Snoerlengte | 3 m |
| Beeldscherm | |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Neo Quantum HDR 4K |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 30 mm |
| Diameter van de kabel | 5,5 mm |
| Hoogte verpakking | 205 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 109 g |

