Nedis USB 3.2-Kabel A Male – A Female 2,0m
€8,95
CCGL61010BK20
Merk: Nedis
Productnummer: CCGL61010BK20
Artikelnummer: 081449
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 127
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 3,5 mm |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Breedte verpakking | 30 mm |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
| Connector-materiaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Materiaal connectorbehuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Max. overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| AWG draad omvang | 28/24 |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 96 g |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 2 m |


