Nedis USB-C verlengkabel (1m)
€12,95
CCGL64010BK10
Merk: Nedis
Productnummer: CCGL64010BK10
Artikelnummer: 080647
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Energie | |
|---|---|
| Uitgangsstroom (max) | 3 A |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Prestatie | |
| USB Power Delivery tot max. | 60 W |
| Processor | |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| AWG draad omvang | 32/22 |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
| Connector-materiaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Materiaal connectorbehuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Max. overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Ja |
| Beeldscherm | |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |

