Nedis USB 2.0-Kabel Type-C Male – A Male 2,0 m
€7,95
CCGL60600BK20
Merk: Nedis
Productnummer: CCGL60600BK20
Artikelnummer: 080208
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 1666
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 3,5 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 130 mm |
| Hoogte verpakking | 185 mm |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 | USB A |
| AWG draad omvang | 30/24 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Energie | |
| Uitgangsstroom (max) | 0,5 A |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 62 g |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 2 m |


