Nedis USB 2.0-Kabel A Male – A Female 3,0m
€6,95
CCGP60010BK30
Merk: Nedis
Productnummer: CCGP60010BK30
Artikelnummer: 065527
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
This cable is suitable for extending a USB cable.
– Durable connector for a firm connection
– Copper cores for a reliable data transmission
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 170 mm |
| Diameter van de kabel | 4,5 mm |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 | USB A |
| AWG draad omvang | 28/22 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Koper |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Processor | |
| Type verpakking | Polybag |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 3 m |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 2.0 |



