Nedis DisplayPort male – HDMI-connector 2,0m
€14,95
CCGL37100BK20
Merk: Nedis
Productnummer: CCGL37100BK20
Artikelnummer: 080211
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 648
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 32/28 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 | DisplayPort |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Materiaal buitenmantel | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polyvinyl chloride (PVC) |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
| Connector-materiaal | PVC |
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diameter van de kabel | 5 mm |
| Hoogte verpakking | 210 mm |
| Beeldscherm | |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 720 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| HDMI versie | 1.2 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 88 g |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 2 m |

