Netwerkkabel CAT6 Shielded / Solid (stug) rol 100m Grijs
€99,95
Netwerk Kabel Rol | CAT6
Merk: Nedis
Productnummer: CCBG8526GY100S
Artikelnummer: 079185
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 128
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Frequentie | 250 MHz |
| Kabel standaard | Cat6 |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Kabelvorm | Rond |
| Aansluiting 1 type | Nee |
| Aansluiting 2 type | Nee |
| Kabelafscherming | F/UTP (FTP) |
| AWG draad omvang | 24 |
| Aansluiting 1 | Nee |
| Aansluiting 2 | Nee |
| Constructie van de geleider(s) | Solide |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Materiaal buitenmantel | Halogeenvrij |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 100 m |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 100 mm |
| Breedte verpakking | 300 mm |
| Hoogte verpakking | 300 mm |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
