Nedis ERGOVELC91BK kabelbeheersysteem Universeel Cable binder Zwart
€7,95
ERGOVELC91BK
Merk: Nedis
Productnummer: ERGOVELC91BK
Artikelnummer: 081318
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 694
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Snijd deze Nedis klittenband op rol op de gewenste lengte en houd je kabels netjes georganiseerd.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 155 mm |
| Diepte | 9100 mm |
| Breedte | 16 mm |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Design | |
| Materiaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Soort | Cable binder |
| Kleur van het product | Zwart |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 78 g |







