Netwerkkabel CAT6 Unshielded / Solid (stug) rol 100m Grijs
€89,95
CCBGUTP6GY100S
Merk: Nedis
Productnummer: CCBGUTP6GY100S
Artikelnummer: 066405
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
This CAT 6 cable has unshielded twisted pairs. Perfectly suitable for 10/100/1000 Mbps network environments. The solid cores make it perfect for use with unpatched networks.
– Unshielded twisted pairs
– UTP CAT6
– AWG24 2 mm²
– Solid
– 100 m
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 306 mm |
| Outer diameter | 6,2 mm |
| Hoogte verpakking | 306 mm |
| Diepte verpakking | 310 mm |
| Kenmerken | |
| Kabel standaard | Cat6 |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabelafscherming | U/UTP (UTP) |
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Aansluiting 2 | RJ-45 |
| Geleidermateriaal | Koper |
| AWG draad omvang | 24 |
| Constructie van de geleider(s) | Solide |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Netwerk | |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 100 m |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |




