Nedis HDMI-connector – HDMI-micro connector 2,0m
€9,95
CVGB34700BK20
Merk: Nedis
Productnummer: CVGB34700BK20
Artikelnummer: 080777
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1843
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
This HDMI male to micro HDMI male high speed ethernet cable is equipped with an OFC core and has a length of 2.00 m.
– 1x High Speed HDMI Cable with Ethernet
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type D (Micro) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kabel materiaal | Koper |
| AWG draad omvang | 32 |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| HDMI-ethernetkanaal | Ja |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 35 mm |
| Diameter van de kabel | 5,5 mm |
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Hoogte verpakking | 110 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Beeldscherm | |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 11,8 g |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 2 m |

