Nedis HDMI-Connector – HDMI Female Draaibaar
€5,95
CVGP34905BK
Merk: Nedis
Productnummer: CVGP34905BK
Artikelnummer: 064909
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 22
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
This HDMI adapter with a swivel connector makes it possible for you to connect your HDMI cable to devices in tight spaces and enables you to place your TV closer to the wall.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 1 | HDMI |
| Aansluiting 2 | HDMI |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Processor | |
| Type verpakking | Polybag |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |









