Nedis Audiokabel 3,5 mm Male – 2x 3,5 mm Female 0,2m
€3,95
CAGP22150BK02
Merk: Nedis
Productnummer: CAGP22150BK02
Artikelnummer: 064807
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 3,5 mm |
| Diepte verpakking | 10 mm |
| Breedte verpakking | 115 mm |
| Hoogte verpakking | 105 mm |
| Processor | |
| Type verpakking | Polybag |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 | 2 x 3.5mm |
| Aansluiting 2 | 3.5mm |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,2 m |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 19 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85189000 |



