Nedis Stereo-Audiokabel 3,5 mm Male – 3,5 mm Male 1,0m
€2,95
CAGP22000BK10
Merk: Nedis
Productnummer: CAGP22000BK10
Artikelnummer: 064799
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 3,5 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Diepte verpakking | 15 mm |
| Breedte verpakking | 130 mm |
| Processor | |
| Type verpakking | Polybag |
| Kenmerken | |
| Kabel materiaal | Met koper bekleed staal (CCS) |
| Aansluiting 1 | 3.5mm |
| Aansluiting 2 | 3.5mm |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 30 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85189000 |



