Valueline HDMI-connector – HDMI Mini-connector (1m)
€7,95
VLMB34500W10
Merk: Valueline
Productnummer: VLMB34500W10
Artikelnummer: 080978
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Deze High Speed HDMI -kabel met ethernet is geschikt voor het netwerken van apparaten en kan videoresoluties van 1080p en hoger aan, waaronder geavanceerde display technologieën zoals 4K, 3D en Deep Color. De mini-connector stelt u in staat om uw apparaten te verbinden met een home cinema-set, LCD- of plasma TV.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type C (Mini) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 76 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 32 mm |
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Diepte verpakking | 80 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |



