Logitech Pebble Keys 2 (K380s) RF-draadloos + Bluetooth
€49,95
Pebble Keys 2 K380s
Merk: Logitech
Productnummer: 920-011851
Artikelnummer: 080969
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 93
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Nooit meer saai met het iconische Pebble Keys 2 K380s Bluetooth-toetsenbord.
De Pebble 2-collectie van draadloze toetsenborden is verkrijgbaar in frisse kleuren en is gemaakt van gerecycled plastic. Kies degene die bij jouw vibe past.
De minimalistische, lichtgewicht, gestroomlijnde vorm en strakke rondingen maken het net zo iconisch als jij en ook nog zeer draagbaar, zodat je het overal mee naartoe kunt nemen.
Schakel eenvoudig tussen maximaal drie draadloze apparaten met verschillende besturingssystemen (Windows, macOS, iPadOS, iOS, ChromeOS, Android) met slechts één druk op de Easy-Switch-knop.
Het draadloze toetsenbord beschikt ook over Fn-sneltoetsen voor schermopnames, zoeken, dicteren en het emoji-menu om tijd te besparen.
Je kunt deze tien Fn-sneltoetsen aanpassen om alledaagse handelingen uit te voeren, zoals het direct openen van je favoriete applicaties, het toewijzen van sneltoetsen op het toetsenbord (kopiëren/plakken) en nog veel meer met de Logi Options+-app.
Welkom in de comfortzone. Het Pebble Keys 2 K380s-toetsenbord biedt comfortabel en nauwkeurig typen met concave, vlakke toetsen voor een vertrouwde en stille, laptopachtige typervaring.
Dit draadloze Bluetooth-toetsenbord biedt urenlang gebruik met een batterij van 3 jaar, automatische slaapstand en een 50% langere batterijduur zodat je langer door kunt gaan. Batterijen inbegrepen.
Specificaties
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Stille toetsen | Ja |
| Afstand tussen toetsen | 1,5 mm |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Low-profile |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Schaar-toetsschakelaar |
| Sneltoetsen | Ja |
| Toetsenbord formaat | Mini |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Bedieningskracht | 60 g |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Energie | |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Service levensduur van batterij | 36 maand(en) |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Prestatie | |
| Backlight | Nee |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1000 mAh |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Garantiekaart | Ja |
| Inclusief muis | Nee |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| LED-indicatoren | Ja |
| Stijl toetsenbord | recht |
| Kenmerken | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Minimale systeemeisen | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iOS 16, iPadOS |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Recyclinginformatie | |
| Post-consumer gerecycled plastic | 64 procent |
| Software | |
| Downloadbare software | Logi Options+ |
| Gewicht en omvang | |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 279 x 16 x 124 mm |
| Gewicht toetsenbord | 415 g |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Muis | |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |











