Logitech 920-011004 toetsenbord Inclusief muis Kantoor Bluetooth QWERTY US International Grafiet
€87,95
920-011004
Merk: Logitech
Productnummer: 920-011004
Artikelnummer: 081416
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 241
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De Signature MK650 for Business. Een eenvoudig te implementeren muis die de productiviteit met 50% verhoogt in vergelijking met de touchpad van een laptop1. De muis biedt twee manieren om verbinding te maken voor meer compatibiliteit dan de meeste randapparatuur op de markt. Indien gekoppeld aan een USB-ontvanger van Logi Bolt biedt hij de modus ‘Alleen veilige verbindingen’ – Bluetooth Low Energy-beveiligingsmodus 1 – bescherming op level 4. Of maak direct verbinding via Bluetooth Low Energy als flexibiliteit op meerdere platforms belangrijk is. Het SmartWheel schakelt automatisch van regel voor regel precisie naar vrij draaien en heeft aanpasbare knoppen. Bovendien is er 90% minder klikgeluid dankzij de SilentTouch-technologie. Het vergt 25% minder inspanning van de onderarmspier dan het gebruik van een laptop-touchpad. Dat betekent minder vermoeidheid en minder ongemak. Hij heeft ook een geronde vorm en een zacht duimgedeelte. Veilig, comfortabel, veelzijdig en compatibel: deze muis verbetert de werknemerservaring en productiviteit.
DE ESSENTIËLE, DRAADLOZE COMBINATIE VOOR IEDEREEN
– BEVEILIGING VAN PROFESSIONELE KWALITEIT – Logi Bolt biedt compatibiliteit met meerdere platforms en robuuste verbindingen, zelfs in drukke draadloze omgevingen. Volledig versleuteld en FIPS-beveiligd, indien gekoppeld met een Logi Bolt-USB-ontvanger.
– TWEE MANIEREN OM VERBINDING TE MAKEN – Kies tussen de veilige USB-ontvanger van Logi Bolt en de draadloze Bluetooth Low Energy-technologie
– COMPATIBILITEIT VAN DE VOLGENDE GENERATIE – Logi Bolt werkt op vrijwel elk besturingssysteem en platform
– DE EENVOUD VAN PLUG-AND-PLAY – Koppel max. zes draadloze Logi Bolt-muizen en -toetsenborden aan één USB-ontvanger van Logi Bolt
– GEEF JEZELF OPTIONS – Maak terugkerende taken makkelijker op je Logi Bolt-muis of -toetsenbord met de software van Logitech Options+
– DE ESSENTIËLE, DRAADLOZE COMBINATIE – Een draadloze upgrade die iedereen verdient. Dankzij de technologie, het ontwerp en de functionaliteit is de MK650 for Business voor de meesten de essentiële draadloze combinatie.
– VEELZIJDIGE COMPATIBILITEIT – De Signature MK650 Combo for Business werkt op alle grote besturingssystemen en zakelijke apps: op desktops, laptops en tablets voor een naadloze implementatie en meer gemoedsrust voor IT.
– SMARTWHEEL – Scrol uiterst nauwkeurig regel voor regel door documenten en supersnel door lange webpagina’s. Schakel tussen modi met een draai aan het SmartWheel.
– COMFORT OP EEN HOGER NIVEAU – De geronde vorm, het zachte duimgedeelte en de rubberen zijgrepen zijn gemaakt om het comfort te verhogen. Bovendien ervaren muisgebruikers 25% minder spieractiviteit in de onderarmen dan gebruikers van een touchpad.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 150000 uur |
| Polssteun | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Kleur van het product | Grafiet |
| LED-indicatoren | Ja |
| Stijl toetsenbord | recht |
| Energie | |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Keyboard batterij type | AA |
| Service levensduur van batterij | 36 maand(en) |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Muis | |
| Muis batterij type | AA |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bewegingsresolutie | 4000 DPI |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 5 |
| Batterijduur van muis | 24 maand(en) |
| Supersnel scrollen | Ja |
| Technologie muisbatterij | Alkaline |
| Functietoetsen | Voorruit |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal knoppen | 5 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Scroll | Ja |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Prestatie | |
| Backlight | Nee |
| Aanbevolen gebruik | kantoor |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Toetsenbord | |
| Morsbestendig tot | 60 ml |
| Afstand tussen toetsen | 3,2 mm |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 20 miljoen tekens |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 118 |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Hoog profiel |
| Sneltoetsen | Ja |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Membraan keyswitch |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,96 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 221 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 198 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 541 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 531 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 61 x 38,8 x 108,2 mm |
| Gewicht muis | 101,4 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 193,5 x 24,3 x 458,31 mm |
| Gewicht toetsenbord | 700,23 g |
| Breedte verpakking | 205 mm |
| Hoogte verpakking | 47 mm |
| Kenmerken | |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | Logi Bolt USB Receiver |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Netwerk | |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief muis | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 45 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Minimale systeemeisen | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iPadOS |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | CarbonNeutral |
| Software | |
| Downloadbare software | Logi Options+ |
| Accu/Batterij | |
| Gewicht batterij | 48,23 g |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Recyclinginformatie | |
| Post-consumer gerecycled plastic | 28 procent |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 1,08 kg |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |





