Logitech Desk Mat Studio Series Grijs
€19,95
Desk Mat Studio Series
Merk: Logitech
Productnummer: 956-000052
Artikelnummer: 079239
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 16
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech DESK MAT Studio Series
Prachtige en comfortabele onderlegger met antislip-onderkant en morsbestendig ontwerp
JOUW WERKRUIMTE. JOUW STIJL.
Maak kennis met het accessoire dat je werkplek naar een hoger plan tilt en je Logitech-tools perfect aanvult. Een kleurrijk accent, het comfort dat je nodig hebt en de bureaubescherming die je verwacht.
VERBETER JE RUIMTE
Geef je werkplek een mooi accent en bescherm je bureau. De onderlegger van zachte stof biedt zowel stijl als comfort. En hij is verkrijgbaar in Lavender, Dark Rose en Mid Gray.
MORSBESTENDIG
De Logitech Desk Mat heeft een morsbestendige coating die bestand is tegen ongelukjes. Vloeistoffen veeg je dus zo weg.
VLOEIENDE BEWEGINGEN, ZONDER WEGGLIJDEN.
Het zachte oppervlakmateriaal biedt een comfortabele muiservaring, terwijl de antislip-onderkant van rubber wegglijden voorkomt op elk oppervlak en stevig op je bureau blijft zitten, wat er ook gebeurt.
DUURZAME PRACHT
Zorgvuldig geselecteerde materialen voorkomen dat de onderlegger kreukt en krimpt en de platgestikte randen zullen niet gaan rafelen. De antislip-onderkant bevat natuurlijk rubber en de zachte, comfortabele stof van het oppervlak en de binnenlaag zijn gemaakt van gerecycled polyester, wat PET-flessen een tweede leven geeft.
MIXEN, MATCHEN, COMBINEREN
Stel de werkruimte met zorg samen om resultaten te behalen. De Logitech Desk Mat is een onderlegger die perfect bij het slanke, lichtgewicht K380-toetsenbord voor meerdere apparaten en de Logitech Pebble-muis past. Geef je videovergaderingen en presentaties een boost met StreamCam. Dit heeft alles wat je nodig hebt om je ruimte naar nieuwe hoogten te tillen.
EEN COMPACTERE MUISMAT
Maak kennis met de zachte, gladde, iets kleinere antislip-muismat die je werkruimte naar een hoger plan tilt. De Logitech Mouse Pad is gemaakt van hoogwaardige materialen, zodat je je favoriete Logitech-muis met vloeiende bewegingen en comfort kunt gebruiken.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 310 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Gewicht | 286 g |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte verpakking | 66 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Breedte verpakking | 66 mm |
| Design | |
| Polssteun | Nee |
| Materiaal | Nylon, Polyester, Rubber |
| Kleur van het product | Grijs |
| Prestatie | |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| Game-muismat | Nee |
| Gestikte randen | Ja |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 387 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kenmerken | |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycled polyester |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het ma | 16 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 344 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 283 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 9,01 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 349 mm |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |









