Logitech Z407 (Bluetooth 2.1 speakerset)
€109,95
Logitech Z407 Bluetooth c
Merk: Logitech
Productnummer: 980-001348
Artikelnummer: 078050
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 300
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech Z407 stereo speaker
Kies voor een geweldig geluid op je pc met Z407 Bluetooth-computerspeakers. Het deskundig afgestemde 2.1-speakersysteem levert een piekvermogen van 80 W en 40 W RMS. Zorg voor meeslepend geluid met de down-firing subwoofer die een diep daverend geluidseffect geeft, terwijl de digitale signaalverwerking heldere tonen levert in het hele geluidsspectrum. Stijlvolle, ovaalvormige satellietspeakers in horizontale of verticale stand. Bepaal zelf hoe ze het best in je werkruimte passen. Bedien alles met de Bluetooth-draaiknop voor draadloze bediening. Zonder van de bank op te hoeven staan kun je de bass en het volume instellen en nummers overslaan en pauzeren. Maak verbinding via Bluetooth, USB-A of 3,5mm-ingangen.
MEESLEPEND GELUID
Het deskundig afgestelde 2.1-speakersysteem levert een piekvermogen van 80 W en 40 W RMS. Digitale signaalverwerking biedt een gebalanceerd geluidsprofiel en verbeterde bass. Zo geniet u van meeslepend, levensecht geluid met heldere hoge tonen en krachtige midden- en lage tonen zonder concessies te doen aan de rijke, diepe bastonen.
STERKE HELDERE BASS
De 20 W-bas met digitale signaalverwerking produceert diepe maar toch heldere bastonen en voortreffelijke geluidsprestaties. De gepoorte down-firing subwoofer geeft een diep daverend geluidseffect voor je muziek, films en gaming, terwijl het rijke, heldere geluid behouden blijft.
EEN DRAAIKNOP VOOR VOLLEDIGE DRAADLOZE BEDIENING
Binnen een gezichtslijn van 30 meter kun je met de draaiknop voor draadloze bediening het geluid van overal in de kamer aanpassen. Tik erop en draai eraan om af te spelen, te pauzeren, te dempen of het volume en de bass te regelen. Het is eenvoudig en je kunt gewoon blijven zitten.
SPEAKERS MET TWEE STANDEN
De slanke, ovaalvormige satellietspeakers hebben een subtiele grafietgrijze kleur. Je kunt ze verticaal of horizontaal plaatsen.
MEERDERE MOGELIJKHEDEN OM TE VERBINDEN EN TE SCHAKELEN
De keuze is aan u. Via Bluetooth, micro-USB en de 3,5mm-ingang kunnen drie apparaten worden aangesloten. Met de bronselectieknop onderaan de draaiknop schakel je tussen bekabelde (3,5 mm en micro-USB) verbindingen. Door de Bluetooth-knop in te drukken schakel je weer snel terug naar Bluetooth.
Specificaties
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 8,64 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85182200 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 284 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 347 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 427 mm |
| Kenmerken | |
| Audio-uitgangskanalen | 2.1 kanalen |
| Prestatie | |
| Afstandsbediening | Draadloos |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 80 W |
| Netwerk | |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Bluetooth | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AUX |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 4 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-aansluiting | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Bereik van Bluetooth | 20 m |
| Technische details | |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank, Muur-montage |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AAA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Aantal inbegrepen batterijen | 2 stuk(s) |
| Multimedia | |
| Gemiddeld vermogen | 40 W |
| Overige specificaties | |
| 3,5 mm in | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Diepte verpakking | 340 mm |
| Hoogte verpakking | 271 mm |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Energie | |
| Type stekker | Type C |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Stroombron | AC |
| Design | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Subwoofer | |
| Gewicht subwoofer | 2,45 kg |
| Subwoofer afmetingen (WxDxH) | 234 x 180 x 240 mm |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 20 W |
| Satelliet luidspreker | |
| Satellite speaker afmetingen (WxDxH) | 93 x 85 x 199 mm |
| Satellite speaker gewicht | 389,6 g |
| Aantal satellieten | 2 |
| Gemiddeld vermogen satelietluidsprekers | 10 W |

































