Logitech MK295 Silent Wireless Combo
€49,95
MK295 Silent Wireless Com
Merk: Logitech
Productnummer: 920-009800
Artikelnummer: 079347
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 486
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
MINDER GELUID, MEER CONCENTRATIE
Werk geconcentreerd met minder afleiding. Dit is Logitech MK295 Silent Wireless Combo met SilentTouch, een exclusieve Logitech-technologie die meer dan 90% van toetsenbord- en muisgeluiden elimineert. De klik- en typervaring zijn hetzelfde als die van ’s werelds bestverkopende combo zonder storende klik- en typgeluiden.
WERK MET MINDER AFLEIDINGEN
Onze innovatieve SilentTouch-technologie reduceert storende geluiden voor jou en de mensen om je heen met 90%1Klik- en typgeluid met meer dan 90% verminderd in vergelijking met Logitech MK270. dBA-niveau van linksklikken en typen gemeten door een onafhankelijk laboratorium op 1 meter afstand. maar de typ- en klikervaring zijn even vertrouwd als die van ’s werelds bestverkopende combo.
COMFORT VAN NORMAAL FORMAAT
Het toetsenbord van normaal formaat biedt je alles wat je nodig hebt in een elegant en efficiënt design. 8 handige sneltoetsen plus de volledige numpad maken gegevensinvoer en navigatie gemakkelijk.
COMFORTABELE EN COMPACTE MUIS
Geronde, draagbare vorm. Soepel, nauwkeurig klikken en aanwijzen op de meeste oppervlakken. En dan hebben we het nog niet eens over de indrukwekkende stilte mogelijk gemaakt door SilentTouch.
VERTRAGINGSVRIJE DRAADLOZE VERBINDING
Vergeet drop-outs en vertraging dankzij een sterke, betrouwbare, draadloze 2.4GHZ-verbinding met een bereik van 10 meter. Maak ruimte vrij op je bureau met een USB-ontvanger, die zo klein is dat hij in je computer kan blijven zitten.
DUURZAAM EN BETROUWBAAR
Morsbestendig ontwerp3Getest onder beperkte omstandigheden (maximaal 60 milliliter vloeistof gemorst). Toetsenbord niet in vloeistof onderdompelen. , duurzame toetsen en stevige verstelbare pootjes met aanpasbare hoogte bieden nog meer gemak en comfort.
LANGE BATTERIJLEVENSDUUR
Dankzij een batterijlevensduur van 36 maanden voor het toetsenbord en 18 maanden voor de muis, plus aan-uitschakelaars, hoef je je geen zorgen te maken over het vervangen van batterijen.
Specificaties
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Stille toetsen | Ja |
| Afstand tussen toetsen | 3,2 mm |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Bedieningskracht | 57 g |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 7 miljoen tekens |
| Drukpunt | 2,4 mm |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Taal toetsenbord | US International |
| Muis | |
| Versnelling (max) | 30 G |
| Muis batterij type | AA |
| Muisvoetjes duurzaamheid | 250 km |
| Trackingsnelheid muis | 160 ips |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Scroll | Ja |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Design | |
| Polssteun | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Vormfactor | ambidextrous |
| LED-indicatoren | Ja |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Rubber |
| Stijl toetsenbord | recht |
| Energie | |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Service levensduur van batterij | 18 maand(en) |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 4 |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Keyboard batterij type | AA |
| Prestatie | |
| Backlight | Nee |
| Aanbevolen gebruik | kantoor |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Kenmerken | |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 18,7 x 6,1 x 14,4 mm |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief muis | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 289 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 166 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,17 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 517 mm |
| Minimale systeemeisen | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 60 x 39 x 99 mm |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 441 x 149 x 18 mm |
| Gewicht toetsenbord | 498 g |
| Gewicht muis | 75,2 g |
| Breedte verpakking | 158 mm |
| Diepte verpakking | 510 mm |
| Hoogte verpakking | 46 mm |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 50 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 750 g |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | RF Draadloos |
















