Logitech USB Unifying Receiver Pico
€14,95
RECEIVER PICO RECEIVER IN
Merk: Logitech
Productnummer: 910-005931
Artikelnummer: 071995
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 307
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech USB Unifying Receiver
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 1,23 g |
| Diepte | 6 mm |
| Breedte verpakking | 101,9 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Breedte | 14 mm |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 16 mm |
| Design | |
| Type product | USB-ontvanger |
| Soort apparaat | Muis/toetsenbord |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Logitech |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 136 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 201 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,36 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 249 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 22 g |

