Logitech MK470 Slim Wireless Combo
€59,95
MK470
Merk: Logitech
Productnummer: 920-009204
Artikelnummer: 068295
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 347
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
JE EIGEN PLEK
Maak elke ruimte minimalistisch, modern en muisstil met de MK470 Slim Wireless Combo – een ongelooflijk dunne, compacte en stijlvolle toetsenbord- en muiscombinatie waarmee je efficiënter te werk kunt gaan.
MINIMALISTISCH. MODERN. DUN.
De MK470 Slim Combo steelt de show met zijn eenvoud. Het slanke profiel en het minimalistische design maken een visueel statement van je toetsenbord en muis voor een strak uitziend bureau.
RUIMTEBESPARENDE PRODUCTIVITEIT
Met een numeriek toetsenblok en 12 FN-sneltoetsen heeft het compacte toetsenbord alle toetsen die je nodig hebt. De dunne muis is extra draagbaar: je kan het gemakkelijk in je laptoptas of in je zak opbergen zodat je overal aan de slag kunt.
Het kleinere ontwerp van Combo zorgt ervoor dat je op de kleinste bureauoppervlakken kunt werken en je je muis comfortabel binnen handbereik kunt houden.
VLOEIENDE EN COMFORTABELE TYPE- EN MUISERVARING
Lage toetsen met een schaarmechanisme zorgen voor een vloeiende en vertrouwde type-ervaring. De gladde kiezelvorm van de symmetrische muis voelt comfortabel in zowel je linker- als rechterhand.
MUISSTIL WERKEN
Een stil toetsenbord en een 90% stillere, in een lab geteste muis geven jou en iedereen om je heen een uiterst stille werkervaring.
EENVOUDIG, DRAADLOOS EN BETROUWBAAR
Een eenvoudige plug-and-play USB-ontvanger biedt een sterke draadloze 2.4GHz-verbinding met een bereik van 10 meter. Hierdoor heb je een strak, kabelvrij bureau en de vrijheid om je apparaten neer te zetten waar je maar wilt.
LANGE BATTERIJ-LEVENSDUUR
Dankzij de batterijlevensduur van 18 maanden voor de muis en 36 maanden voor het toetsenbord, hoef je je geen zorgen te maken over een lege batterij. Beide accessoires schakelen over naar slaapstand wanneer deze niet in gebruik zijn.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Polssteun | Nee |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Vormfactor | ambidextrous |
| Stijl toetsenbord | recht |
| Energie | |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Service levensduur van batterij | 36 maand(en) |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 6 |
| Muis | |
| Muis batterij type | AA |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Scroll | Ja |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Batterijduur van muis | 18 maand(en) |
| Prestatie | |
| Backlight | Nee |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1000 mAh |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 59 x 107 x 26,5 mm |
| Gewicht toetsenbord | 558 g |
| Gewicht muis | 100 g |
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 143,9 x 21,3 x 373,5 mm |
| Hoogte verpakking | 35 mm |
| Diepte verpakking | 455 mm |
| Toetsenbord | |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Windows-toetsen | Ja |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Inclusief muis | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 18,7 x 6,1 x 14,4 mm |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Type batterij | AAA |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 861 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 154 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 464 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 165 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,62 kg |
| Minimale systeemeisen | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Kenmerken | |
| Ondersteunt Windows | Ja |





