StarTech.com Laptop kabelslot – 4-cijferslot
€24,95
LTLOCK
Merk: StarTech.com
Productnummer: LTLOCK
Artikelnummer: 044602
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Bescherm uw laptop tegen diefstal met dit comfortabele combinatieslot
Dit laptopslot is een eenvoudige en effectieve manier om uw laptop te bevestigen aan een stevig object en zo tegen diefstal te beveiligen. Met dit 4-cijferig combinatieslot kunt u erop vertrouwen dat uw laptop en waardevolle gegevens goed zijn beschermd. Maximale beveiliging U kunt ervan verzekerd zijn dat uw laptop, scherm, docking station of ander elektronisch apparaat veilig aan uw werkplek zal zijn verankerd en dat in slechts enkele eenvoudige stappen met dit sleutelloos 4-cijferig combinatieslot. Het wordt direct bevestigd in een laptop of ander apparaat dat voorzien is van een geïntegreerd beveiligingsslot, en biedt zo betrouwbare diefstalpreventie in vele winkels, commerciële omgevingen en instellingen. Sterk en duurzaam Dankzij een (6 mm diameter) stalen kabel met vinylcoating is dit laptopslot ontworpen voor effectieve diefstalpreventie. De LTLOCK wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
– Combinatieslot met 1,8 m lange kabel beschermt uw laptop tegen diefstal
– Beveilig uw laptop gemakkelijk zonder sleutel
– Resetbaar en gebruiksvriendelijk 4-cijferig combinatieslot
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Slot type | Combinatieslot |
| Beste gebruik | Laptop |
| Design | |
| Materiaal | Staal, Vinyl |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Gewicht | 182 g |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diameter van de kabel | 6 mm |
| Diepte | 1800 mm |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 185 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 50 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 350 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83014090 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 260 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 240 mm |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, TAA |



