Western Digital Elements Portable 2TB
€109,95
WD Elements Portable
Merk: Western Digital
Productnummer: WDBU6Y0020BBK-WESN
Artikelnummer: 032458
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 929
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
SIMPEL, SNEL EN DRAAGBAAR
Betrouwbare, gebruiksvriendelijk opslag met hoge capaciteit voor onderweg.
Hoge capaciteit in een slanke behuizing
Met tot 3 TB aan capaciteit in een licht ontwerp vormt deze schijf de ideale reisgenoot voor gebruikers onderweg.
Profiteer van USB 3.0
USB 3.0-verbindingsmogelijkheden zorgen ervoor dat u uw apparaat kunt inschakelen zonder omvangrijke netsnoeren en stekkers te hoeven meeslepen.
De eenvoud van plug&play.
Werkt direct vanuit de doos met Windows®-pc’s: simpelweg aansluiten op de USB-poort om direct opslag toe te voegen.
WD-KWALITEIT VAN BINNEN EN VAN BUITEN
Miljoenen mensen wereldwijd vertrouwen hun gegevens al jarenlang toe aan harde schijven van WD. Het is onze hoogste prioriteit om die gegevens op betrouwbare wijze op te slaan. Daarom is de schijf gemaakt om te voldoen aan onze strenge eisen ten aanzien van duurzaamheid, schokbestendigheid en langdurige betrouwbaarheid.
COMPATIBILITEIT MET USB 3.0 EN USB 2.0
Met dit losse station krijgt u compatibiliteit met de nieuwste USB 3.0-apparaten en ook achterwaartse compatibiliteit met USB 2.0-apparaten.
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Poorten & interfaces | |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| USB data-overdrachtssnelheden | 480,5000 Mbit/s |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-connector | Micro-USB B |
| Interface | USB 3.0/2.0 |
| Kenmerken | |
| HDD omvang | 2.5" |
| Plug and play | Ja |
| HDD capaciteit | 2 TB |
| HDD rotatiesnelheid | 5400 RPM |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | HDD |
| LED-indicatoren | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Harde schijf | |
| File formaat systeem | NTFS |
| Netwerk | |
| Wifi | Nee |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 111 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Hoogte | 2,1 mm |
| Breedte | 82 mm |
| Energie | |
| Busgevoed | USB |
| Busvoeding | 5 V |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | Micro-USB |
| Externe adapter | Nee |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
