HP 219A originele cyaan LaserJet-tonercartridge
€89,95
219A Cyn LaserJet Toner C
Merk: HP
Productnummer: W2191A
Artikelnummer: 081778
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1084
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Ideaal voor bedrijfsteams en -afdelingen die kleurenprints van hoge kwaliteit willen en waarde hechten aan een goede luchtkwaliteit binnenshuis en optimale beveiliging.
HP TerraJet-tonercartridges zijn ontworpen voor een efficiënt tonergebruik voor minder afval en prints van uitstekende kwaliteit met ingebouwde beveiliging.[13,14]
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printkleuren | Cyaan |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Kleurentoner paginaopbrengst | 1200 pagina's |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Aantal kleurentonercartridges | 1 |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 0 pagina's |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Japan |
| Logistieke gegevens | |
| Lagen per pallet | 10 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 216 stuk(s) |
| Producten per pallet | 300 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 520 g |
| Breedte | 363 mm |
| Diepte | 96 mm |
| Hoogte | 111 mm |
| Breedte verpakking | 363 mm |
| Diepte verpakking | 96 mm |
| Hoogte verpakking | 111 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 95 procent |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 730 g |
