Brother TN-2410 Laser cartridge 1200pagina’s Zwart
€54,95
TN-2410
Merk: BROTHER
Productnummer: TN2410
Artikelnummer: 042297
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 415
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Brother TN2410 – Zwart – origineel – tonercartridge – voor Brother DCP-L2510, L2530, L2537, L2550, HL-L2350, L2370, L2375, MFC-L2713, L2730, L2750
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| OEM-code | TN-2410 |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Printkleuren | Zwart |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 1200 pagina's |
| Compatibiliteit | HL-L2310D HL-L2350DW HL-L2357DW HL-L2370DN HL-L2375DW DCP-L2510D DCP-L2530DW DCP-L2537DW DCP-L2550DN MFC-L2710DN MFC-L2710DW MFC-L2730DW MFC-L2750DW |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 767 g |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 304 mm |
| Hoogte verpakking | 474 mm |
| Diepte verpakking | 72 mm |
| Diepte | 171 mm |
| Gewicht | 417 g |
| Breedte | 123 mm |
| Hoogte | 352 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 4977766779487 |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 42 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 102,8 kg |
| Pallet brutohoogte | 15,2 cm |
| Producten per pallet | 126 stuk(s) |
| Technische details | |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |

